Star FM - TOP Header
Clarfon
Clarfon - decembrie
Acasă Social 7 victime, două în stare gravă, într-un accident pe DN1

7 victime, două în stare gravă, într-un accident pe DN1

Șapte victime, două în stare critică – una constientă, cealaltă inconștientă, în urma unui accident care a avut loc pe DN1, după Băile Perșani.

UPDATE

Trei bărbați, două femei și doi adolescenți de 17 ani au suferit multiple traumatisme și au fost transportați la spitalele din Brașov și Târgu Mureș, potrivit ISU Brașov.

Circulația s-a reluat pe un singur sens, alternativ, în jurul orei 16:20, potrivit IPJ Brașov.

ȘTIREA INIȚIALĂ

Reno Depo
UID Fagaras
Victoria Federal IFN
Amanet King Onix
Monumente funerare
La doi pasi
Stand-up Diplomacy Tour
Rahe Invest
Mobila SH
Florian Shaorma

Două persoane au fost transportate cu elicopterul SMURD la Spitalul de Urgență din Brașov, după ce două autoturisme s-au ciocnit frontal.

Un bărbat de 30 ani, cu un autoturism înmatriculat în București, în care se mai aflau un bărbat și o femeie, a pătruns pe contrasens. Mașina a intrat în coliziune frontală cu un vehicul înmatriculat în Marea Britanie, în care se aflau doi bărbați și două femei.

Toți ocupanții ambelor mașini au fost răniți și au avut nevoie de îngrijiri medicale, potrivit purtătorului de cuvânt al IPJ Brașov, Gabriela Dinu.

Pe timpul acordării îngrijirilor medicale traficul va fi oprit total, potrivit Centrului Infotrafic al Poliției Române.


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Stand-up Diplomacy Tour
Rahe Invest
UID Fagaras
Amanet King Onix
Reno Depo
La doi pasi
Victoria Federal IFN
Florian Shaorma
Monumente funerare
Mobila SH

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.