Star FM - TOP Header
Clarfon - oferta mai 2025
Clarfon - reducere mai 2026
Acasă Țara Făgărașului Şi-a pus ştreangul de gât din motive necunoscute

Şi-a pus ştreangul de gât din motive necunoscute

Un localnic din comuna Părău, satul Grid, şi-a găsit ciobanul care lucra pentru el spânzurat lângă stână. S-a întâmplat cu câteva zile în urmă, când proprietarul L.G., care deţine o stână în Grid, a mers s-o vadă.

Prima imagine l-a împietrit. Bărbatul de 33 de ani pe care-l angajase ca cioban era spânzurat de un pom.

Omul i-a tăiat sfoara de la gât cât a putut de repede, dar era prea târziu, pentru că victima nu mai avea suflare, astfel încât nu a mai putut decât să anunţe poliţia.

Victima a fost transportată de angajator la morga Spitalului ,,Dr. Aurel Tulbure” pentru efectuarea necropsiei.

Mobila SH
Florian Shaorma
Sumi Agro - Mospilan
Taboo
Victoria Federal IFN
Amanet King Onix
Monumente funerare
Reno Depo
La doi pasi

Ciobanul lucra la stâna săteanului alături de concubina sa, însă aceasta se afla pe câmp când s-a produs tragedia.

Nimeni nu-şi poate explica ce anume l-a împins pe bărbat la acest gest dramatic.

(Andreea Marga)


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Monumente funerare
Reno Depo
Mobila SH
Sumi Agro - Mospilan
Taboo
Amanet King Onix
La doi pasi
Victoria Federal IFN
Florian Shaorma

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.