Clarfon - testare februarie 2026
Star FM - TOP Header
Clarfon - oferta februarie 2026
Acasă Social Accident cu victime, pe DN 1, la ieşirea din Voila
,

Accident cu victime, pe DN 1, la ieşirea din Voila

O autocisternă înmatriculată în Brăila a intrat în peretele unei case din Voila, potrivit cpt. Ciprian Sfreja, purtătorul de cuvânt al ISU Braşov.

În accidentul petrecut în seara de miercuri, 5 aprilie 2017, au fost lovite trei persoane: doi adulți şi un copil, care se aflau în apropierea casei. Este vorba despre două fete de de 12 şi 18 ani şi un bărbat de 31 ani.

Monumente funerare
Competente digitale
Florian Shaorma
Mobila SH
La doi pasi
UID Fagaras
Reno Depo
Amanet King Onix
Rahe Invest
Victoria Federal IFN

Fetele au fost transportate la Spitalul Făgăraş, în timp ce bărbatul a fost trimis la Spitalul Judeţean Braşov.

La faţa locului au intervenit echipaje SMURD și de la Serviciul de Ambulanță, precum și un echipaj de la Detașamentul de Pompieri.


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Florian Shaorma
UID Fagaras
Monumente funerare
Victoria Federal IFN
Competente digitale
Amanet King Onix
Rahe Invest
La doi pasi
Mobila SH
Reno Depo

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.