Star FM - TOP Header
Clarfon - reducere mai 2026
Clarfon - oferta mai 2025
Acasă Social Cadavru carbonizat, găsit după un incendiu, în Crihalma
,

Cadavru carbonizat, găsit după un incendiu, în Crihalma

Polițiștii de la Secția Hoghiz au fost sesizați joi, 12 decembrie, că un cadavru carbonizat a fost găsit în urma unui incendiu, izbucnit la un imobil din Crihalma.

Cadavrul a fost identificat ulterior ca fiind al unui bărbat, în vârstă de 77 ani, se arată în comunicatul IPJ Brașov.

Reno Depo
Victoria Federal IFN
Monumente funerare
Mobila SH
La doi pasi
Sumi Agro - Mospilan
Florian Shaorma
Amanet King Onix
Taboo

Echipajul medical sosit la fața locului a constatat decesul persoanei. Cadavrul a fost ridicat și transportat la Cabinetul de Medicină Legală Făgăraș în vederea efectuării necropsiei și stabilirii cauzei reale a decesului.

Polițiști efectuează cercetări în cadrul unui dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de „ucidere din culpă”.


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Reno Depo
Florian Shaorma
Mobila SH
Victoria Federal IFN
Sumi Agro - Mospilan
Amanet King Onix
La doi pasi
Taboo
Monumente funerare

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.