Arplama angajează controlor de calitate junior

Arplama, companie care activează în domeniul fabricării de mase plastice, localizată în Făgăraș, angajează controlor de calitate junior.

Cerințe:

  • Educație minimă: liceu (12 clase)/școala profesională;
  • Cunoștințe de desen tehnic;
  • Cunoștințe tehnice;
  • Aptitudini fizice care să permită desfășurarea activității conform fișei postului;
  • Abilitați de utilizare Microsoft Excel constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu de asemenea prezintă un avantaj.

Descrierea postului:

Victoria Federal IFN
JTTI
Amanet King Onix
Agromar
Demgy
Spalatoria GPC
Monumente funerare
  • Control dimensional;
  • Asigurarea calității produselor fabricate;
  • Efort fizic.

Oferim:

  • Salariu de început: 2400 lei net, cu posibilitate de creștere ulterioară;
  • Bonuri de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;
  • Program 8 ore/zi, un singur schimb;
  • Transport asigurat pentru Făgăraș și zonele din apropiere;
  • Tichete cadou cu ocazia sărbătorilor sau a zilei de naștere;
  • Posibilitate de avansare.

Daca sunteți interesat și considerați că vă potriviți cerințelor, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 0724.558.564 (Departamentul de Resurse Umane – Arplama), între orele 08:00-15:30 sau să ne trimiteți CV-ul la adresa de email recrutare@arplama.ro.

Apreciază