Clarfon - decembrie
Clarfon
Star FM - TOP Header
Acasă Social Făgărășeancă bătută crunt de un vasluian

Făgărășeancă bătută crunt de un vasluian

O făgărășeancă a fost snopită în bătaie, duminică, de concubinul său. Bărbatul are de 41 ani și este din județul Vaslui.

Femeia are nevoie de 14-15 zile de îngrijiri medicale din cauza leziunilor provocate de agresor.

UID Fagaras
Stand-up Diplomacy Tour
Monumente funerare
Rahe Invest
Reno Depo
Victoria Federal IFN
Mobila SH
Amanet King Onix
La doi pasi
Florian Shaorma

Polițiștii făgărășeni au emis pe loc un ordin de protecție provizoriu împotriva acestuia, pe o perioadă de cinci zile.

Vasluianul s-a ales cu dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunilor  de violență în familie, instrumentat sub supravegherea Parchetului de pe lângă Judecătoria Făgăraș.


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Victoria Federal IFN
Rahe Invest
Reno Depo
Stand-up Diplomacy Tour
Mobila SH
UID Fagaras
Florian Shaorma
La doi pasi
Monumente funerare
Amanet King Onix

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.