Star FM - TOP Header
Clarfon - reducere mai 2026
Clarfon - oferta mai 2025
Acasă Social 3 săptămâni de vacanță pentru elevi

3 săptămâni de vacanță pentru elevi

Elevii și preșcolarii intră astăzi în vacanța de iarnă care durează 3 săptămâni.

Ei se vor întoarce în bănci abia pe 15 ianuarie 2018, potrivit ordinului ministrului Educaţiei privind structura acestui an şcolar.

Următoarea vacanţă, cea intersemestrială, va fi între 3 şi 11 februarie 2018.

Amanet King Onix
Mobila SH
Sumi Agro - Mospilan
Taboo
Monumente funerare
Florian Shaorma
Reno Depo
Victoria Federal IFN
La doi pasi

Primul semestru se va încheia în 2 februarie 2018, iar semestrul al II-lea va începe în 12 februarie şi se va încheia în 15 iunie.

Pentru clasele terminale din învăţământul liceal, anul şcolar se încheie în 25 mai 2018, iar pentru clasa a VIII-a, în 8 iunie 2018.


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Reno Depo
Mobila SH
Sumi Agro - Mospilan
Taboo
La doi pasi
Amanet King Onix
Victoria Federal IFN
Monumente funerare
Florian Shaorma

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.