Star FM - TOP Header
Clarfon
Acasă Social La 74 de ani fură de-ale gurii

La 74 de ani fură de-ale gurii

La 74 de ani, un bătrân din Făgăraş a fost prins furând de-ale gurii! Vârstnicul a intrat în magazinul Penny, a furat de pe rafturi ceva de mâncare şi a vrut să iasă fără să achite.

Doar că angajaţii au fost vigilenţi, l-au văzut, l-au reţinut, iar şeful de magazin a sunat la Poliţie. Oamenii legii l-au identificat pe bărbat în persoana lui A. Cătălin, făgărăşean născut în 1939.

Monumente funerare
Florian Shaorma
Victoria Federal IFN
Demgy - reglor, muncitor necalificat
Reno Depo
Body Spa
Mobila SH
Amanet King Onix

Bărbatul a furat alimente în sumă de 39 de lei. Nu numai că n-a mai apucat să le mănânce, dar acum este şi cercetat pentru furt calificat! Andreea Marga


Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Florian Shaorma
Body Spa
Mobila SH
Monumente funerare
Victoria Federal IFN
Reno Depo
Amanet King Onix
Demgy - reglor, muncitor necalificat

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.