Clarfon
Star FM - TOP Header
Acasă Social Iată unde se lucrează acum la reţeaua de apă şi canal

Iată unde se lucrează acum la reţeaua de apă şi canal

În 14 puncte se lucrează la ora aceasta la reţeaua de apă şi canal din oraşul nostru. Constructorul Recon şi Doje SRL spune că lucrările în aceste puncte vor fi încheiate cel mai probabil la 1 martie.

Cetăţenii sunt anunţaţi că se lucrează la reabilitarea reţelei de apă pe străzile: Vlad Ţepeş, Oxigenului, Salcâmului, Livezii şi Negoiu.

La reabilitarea reţelei de canal se lucrează în acest moment pe străzile: Andrei Mureşanu, Tudor Vladimirescu, Cânepii şi Narciselor.

Florian Shaorma
Victoria Federal IFN
Body Spa
Demgy - reglor, muncitor necalificat
Monumente funerare
Reno Depo
Mobila SH
Amanet King Onix

În ce priveşte lucrările de extindere a reţelei de canal, acestea se execută pe străzile: Vlad Ţepeş, Mircea Eliade şi Livezii. Firma care le execută îşi cere scuze pentru disconfortul creat pentru locuitorii de pe străzile mai sus menţionate.

(Cristina Cornilă)


Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Amanet King Onix
Monumente funerare
Body Spa
Mobila SH
Reno Depo
Demgy - reglor, muncitor necalificat
Florian Shaorma
Victoria Federal IFN

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.