Star FM - TOP Header
Clarfon - decembrie
Clarfon
Acasă Țara Făgărașului Un tânăr de 19 ani a murit electrocutat, la Voila
,

Un tânăr de 19 ani a murit electrocutat, la Voila

Polițiștii din Voila au fost sesizați sâmbătă, 11 iulie, in jurul orei 20:30, prin apelul unic de urgență 112, cu privire la faptul că, la o fermă din Voila,  un bărbat s-a electrocutat, fiind în stare de inconștiență.

Persoana a fost identificată ca fiind un tânăr, în vârstă de 19 ani.

Cadrele medicale sosite la fața locului au declarat decesul persoanei.

Mobila SH
Targ de brazi
Reno Depo
UID Fagaras
Amanet King Onix
Rahe Invest
Victoria Federal IFN
Florian Shaorma
Monumente funerare
La doi pasi

Cadavrul urmează să fie preluat și transportat la spital în vederea efectuării autopsiei și stabilirii cauzei reale a decesului.

Polițiștii efectuează cercetări pentru a stabili cu exactitate cauzele și împrejurările în care s-a produs evenimentul“, a declarat agentul de poliție Nadia Olaru, purtător de cuvânt al IPJ Brașov.


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Mobila SH
Florian Shaorma
Targ de brazi
La doi pasi
Rahe Invest
Monumente funerare
Reno Depo
Victoria Federal IFN
Amanet King Onix
UID Fagaras

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.