Star FM - TOP Header
Clarfon
Acasă Sport Finala Cupei României, arbitrată de un făgărășean

Finala Cupei României, arbitrată de un făgărășean

foto: frf.ro

Finala Cupei României se joacă la doar 70 de kilometri de Făgăraș, iar meciul va fi arbitrat chiar de un făgărășean.

Marian Barbu a fost delegat la partida dintre Universitatea Cluj și Universitatea Craiova, programată miercuri, 13 mai, de la ora 20, pe stadionul Municipal din Sibiu.

Centralul, în vârstă de 37 de ani, va fi ajutat de Mihai Marica și Marius Badea, iar în camera VAR se vor afla Iulian Dima și Cristina Trandafir.

Florian Shaorma
Mobila SH
Monumente funerare
Amanet King Onix
Reno Depo
Victoria Federal IFN
Demgy - reglor, muncitor necalificat
Body Spa

Marian Barbu traversează unul dintre cele mai bune sezoane ale carierei, cu delegări atât în SuperLigă, cât și în competițiile UEFA.


Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Monumente funerare
Reno Depo
Florian Shaorma
Victoria Federal IFN
Mobila SH
Amanet King Onix
Demgy - reglor, muncitor necalificat
Body Spa

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.