Star FM - TOP Header
Clarfon - oferta mai 2025
Clarfon - reducere mai 2026
Acasă Social Nu a considerat obligatoriu permisul de conducere
,

Nu a considerat obligatoriu permisul de conducere

Polițiștii din Voila au oprit în trafic, în după-amiaza de luni, 3 februarie, pentru control, un bărbat care conducea un autovehicul pe raza localității Ucea de Sus.

După ce au verificat în baza de date a Poliției Române documentele personale și ale autovehiculului condus, ei au constatat că șoferul, în vârstă de 40 de ani, avea permisul de conducere reținut pentru o abatere anterioară la regimul rutier.

Monumente funerare
La doi pasi
Mobila SH
Sumi Agro - Mospilan
Reno Depo
Victoria Federal IFN
Taboo
Amanet King Onix
Florian Shaorma

Și cum bărbatul nu avea dreptul de a conduce autovehicule pe drumurile publice, s-a ales cu dosar penal pentru săvârșirea infracțiunii de conducere a unui vehicul fără permis de conducere, conform informațiilor transmise de Inspectoratul de Poliție Brașov.


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Mobila SH
La doi pasi
Monumente funerare
Florian Shaorma
Reno Depo
Taboo
Sumi Agro - Mospilan
Amanet King Onix
Victoria Federal IFN

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.