Star FM - TOP Header
Clarfon - oferta mai 2025
Clarfon - reducere mai 2026
Acasă Social Încă o persoană cu COVID-19 a murit. Numărul deceselor a ajuns la cinci
, ,

Încă o persoană cu COVID-19 a murit. Numărul deceselor a ajuns la cinci

Luni, 23 martie, a fost înregistrat al cincilea caz de deces al unei persoane infectate cu noul coronavirus (COVID-19). Este vorba de un bărbat, de 71 ani, din Suceava, confirmat pozitiv pe data de 23.03.2020, internat la Spitalul Județean Suceava din 21.03.2020.

Persoana a fost internată anterior în secția de cardiologie unde, posibil, să fi intrat în contact cu pacienta transferată la Spitalul de Boli Infecțioase din Iași.

Ford Brasov
Sumi Agro - Mospilan
La doi pasi
Florian Shaorma
Victoria Federal IFN
Amanet King Onix
Monumente funerare
Mobila SH
Taboo
Reno Depo

 

sursa: Grupul de Comunicare Strategică


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Victoria Federal IFN
Florian Shaorma
Amanet King Onix
Mobila SH
Reno Depo
Monumente funerare
Ford Brasov
Sumi Agro - Mospilan
La doi pasi
Taboo

Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.